Forgot your password?

Register

Currently, the site is located 27 girls messages for all tastes !

Follow us in twitter:
IntimMeitene.lv twitter

Saldais auglis part 4

Bļā visi saka nu tu salaidi viņā tādu devu tur izaugs 10 bērni visi smejas noceļot siskato no peņa un noliek uz zāles kur Oļegs izskalo viņai pežu ar šļūteni un ienes iekšā Arturs tikmēr pieceļas uzpīpē, blin tāds pisiens neko nenožēloju nosaka Arturs pie sevis. Pēc minūtēm 10 ienāk iekšā, kur jau krustmeita ir uz grīdas 4trāpus seja pielikta pie grīdas un Sergejs jau ar ziepēm ziepe sev peni un krustmeitas dupsi ar pirkstiem slidina Andrejs filmē no sāniem tuvplānā. O Artur labi ka atnāci palīdzi Oļegam pieturēt viņu ta viņa neturas tādā pozā mēs kājas katrs no savas puses turam platāk, bet lai špagatā neslīd lai Sergejam penis būtu vienā līmenī ar dirsas caurumu kaut arī kā izrādās viņa prot špagatu. OK Sergej domāju ir gatavs - pagājusi apmēram 1h kopš iestājas efekts, cik tad ilgi tūres efekts Sergejs pirkstu dupsī stumdot saka vēl kur 2h. Bet drošāk lai neriskēt pabeigsim agrāk, OK veči. Tad līdz 1200 naktī jātiek galā saka Arturs jo apsoliju Olgai ka parupešos par Kristiānu ko arī mēs darām pasmējos un teicu ka 1200 atvedīšu mājas vajag turēt solījumu lai vēl laistu siskato kucīti kur. Paši zināt kāda tā Olga stukača visiem izstāstīs kādi mēs slikti un slikti iespaidojam bērnu, bet mēs tādi nēsam tak pareizi nu da ka nēsam visi saka peņus masēdami. Nu turat spēcīgi domāju žopu viņai iesmēreju un bišķi ar pirkstiem izstaipiju būs labs skatāties uzmanīgi kā mans penis dirsu drāzis a tu filmē Andrej tu būsi nākamais kas varēs izprovet viņas caurumus pēc izvēles labais saka Andrejs drosmei iemetot vēl 100 gramus vodkas tikai lai sieva nezin ka es te. Viss būs pucom neuzzinās. Un te jau peņa galvu pieliek pie dirsas cauruma tā ir sēņveidīga galviņa, sāk spiesties dirsā oh mužiki viņai dirsa saspringta Arturs uzšauj ar plaukstu pa dupša vaigu Oļegs pa otru tā tik nokunkst ko un Sergejs turpina grūzt galviņu dupsī kura beidzot ieslīd un nozūd dupsī.
Oh mužiki eta kaif takaja uprugaja, Andrejs tuvplānā filmē Sergejs slidina dziļāk stenēdams mmm kak xorošo plavno skolzit pamazām penis jau lidz pusei dupsī ieslīdējis. Davai dziļāk bāz pag veči vajag ieslidināt lai netraumēt dupsi ok ok Artur šas zdelajem Sergejs slidina atpakaļ mēreni un atkal iekšā pupi tik berzejas pret grīdu kad penis taisa grudienus dupsī arvien dziļāk oh smatri ves moi clen pomestilsa glubokaja dirsa siskstajai. Super Andrejs saka vajag dirsas caurumu nofilmēt kāds tas izplēst Sergejs izvelk peni tas atplesas peņa resnumā nofilmē visi iesplauj tajā un tad jau Sergejs sāk dragāt krustmeitu kā nākas penis nemitīgi sāk slīdēt iekšā ārā mēs tik spējām turēt viņa grūdienus Andrejs filmē no augšas skatu ka penis zūd dupsī un kā viņa kunkst sten skatoties nezin kur, oh da šas konču viņai žopā ieķēries dupsī ar abām rokām viss sarkans pēc ilgās 25min dupsa masāžas viņš beidzot eksplodē Kristai dirsā sperma ieplūst pašos dziļumos ohh dā vaidēdams trīc Sergejs pieplok pie Kristas špagatā izplēšas kad veči kājas palaiž vaļā Sergeja penis turpina kustēties dupsī viņš laiza sejiņu siskstajai čukstot ausī es tevi pirmais dupsī izdrāzu mana mauciņ ceru tev patika Andrejs nofilmē skatu no aizmugures.
Sergeja nolien iedzer iziet papīpēt tikmēr dupša caurums aizveras ciet pa biškam un arī sperma iztek uz grīdas ko Oļegs izslaukta. Nu ko jūs abi palikat varbūt izdrazisat reizē dupsi un pežu pilnam komplektam saka Arturs? Oļegs nu davai Andrej tu pežu vai dirsu gribi? Andris atbild dupsi paņemšu nekad nēsu vēl drāzis to, sieva nedod tur nu tad visas iespējas tagad Tev nu tad Oļegs nosēstas uz dīvana un uzliek masku galvā jo te būs grūti filmēt bez sejām. Andrejs arī uzliek katram gadījumam Arturs ar Andreju uzceļ siskato uz Oļega cietā peņa kājas pa sāniem penis pīzdā jau kustas Oļegs iegrābies pupos spaida sūkā tos kamēr 21cm peni kas nekad nav drāzis dupsi un 16 gadīgo sāk slīdēt iekšā Andrejam tas patīk kā viņa penis slīd šaurajā dirsā Artura krustmeitai ko Arturs pats filmē to vis. Andrejs atspiedies ar ceļgaliem pret dīvāna malu dupsē Kristiānu vienā ritmā ar Oļegu pieturot ar abām rokām Kristiānas matu asti agresīvi šņācot un arī runājot - ka tev tas par to kā tavai mātei es biju laikam par sliktu toties tevi pa pilno atjebu sučka un abi stenēdami drāž ritmiski pīzdu un dirsu sviedri vien tek Arturs tik filmē no visām pusēm.
Ienāk Sergejs pēc minūtēm 12 paskatās pulksteni jau 2320 oho kā jūs viņu abi apsēstas skatās nofotko ar mobilo davai davai jebice to sučku ta jau drīz laiks vest mājas. Oļegs sāk kliegt no baudas ahh saņem kuce sperma šaujas pīzdā redz kā tek pa pīzdi ārā nofilmeju Andrejs sarkans šņāc zobus sakodis spēcīgi grūž ka dīvāns kustas sākam mierīgāk bet viņš ignorē mūs kā psihs drāž ieķēries abos pupos no aizmugures sviedri lejas olas sitas pret krustmeitas pežu Oļegam penis jau novist izslīd no pežas Andrejs elsdams saka Oļeg lien nost no dīvāna Oļegs izrāpjas nozem krustmeitas nosēstas pie galda, bet Andrejs atspiedis tāda pat pozā pret dīvāna sienu apķēris ar abām rokām krustmeitu ap pupiem un pieturot galvu ar 2tru roku neizlaizdams peni no dirsas šņākdams drāž jau 20min dupsi kas jau izplests tā ka alus pudeli vai bāz iekšā, jo Andrejam pats resnakais penis ap 5.5cm diametrā.
Kā zvērs drāž, Arturs tik brīnās kur viņam enerģija veči arī skatās uzjautrinas sākot davai Andrej končai v žopu sučķe uže pora zakrugļatsja. Aha tūlīt būs tikai līdz 2340 janodrāž jo gribu beigt viņā tieši tajā laikā kad man pirmais bērns piedzima, nu tu izvrašenec Sergejs saka, penis visā garumā slīd iekšā kā sviestā sajūtas viņam super dirsa apaļa dziļa tiklīdz pulkstenī parādās 2340 Andrejs kliegdams no kaifa sāk laist spermu dupsī Artura krustmeitai olas tā vien saraujas kad izlaiž 9 šāvienus vairāk nekā Sergejs iecukstot ausī siskatajai - tavs dupsis ir lielisks ceru ka nepasūtisi mani kā tava māte. Nosaka un izvelk peni no dirsas kur līdzās iztek daudz spermas uz grīdas un dīvāna.
Piekusu saka Andrejs elsdams nosēdies uz krēsla pie galda iedzerot ūdeni, uh bija labs drāziens Arturs vēl nofilmē dupša caurumu, kas bija tiešām milzīgs pafilmēja vēl 3min redzot kā tas saraujas līdz pilnīgi aizveras ciet iztekot pedejai spermas pilei. Un izslēdzot kameru aiznes to uz šķūnītī, laukā jau tumsa tikmēr veči apmierināti sakopj priekšnamu izslauka grīdu dīvānu izvedina istabu no sviedru un spermas smakas krustmeitu iznes laukā siltā ūdens strūkla noskalo kārtīgi ienes atpakaļ Oļegs, Sergejs uzvelk trusikus pupturi siskatajai un noliek toaletē uz poda. Tad piever durvis un sēd runājamies par to ko darīt kad atmodisies no zombija režīma. Sergejs saka nu viņa dolažna turpināt iesākto no vietas kur atrubijās takā problēmu nevajadzetu būt tikai vot dupsis var sāpēt gan no tāda izmēra kā tev Andrej, ko uzreiz es vainīgs Andrejs atsaka ka man tāds resns, ir ok man ir plāns Oļegs saka pateiksim ka viņa skrienot no dīķa nokrita uz dupsa un sasita to,pag pag Arturs iesaucās - tāda tak nebija viņa nepaticēs ,ir ok Artur pateiksim ka viņa pārkarsa pirtī un uz pāris minūtēm zaudēja samaņu kā rezultātā sasita dupsi viņai noteikti sāpes galva Sergejs saka kā blakus efekts narkotikām, nu galvenais lai nav sliktāk. Bet tad jau labāk viņu uz dīvāna noguldīt ka mēs toaleti izskaidrosim kapec mēs viņu tā tur ielikām? Blin tev taisnība Artur par abiem fiksi pārnesām noguldījām uz muguras dīvāna ietinamies dvieļos un tādi kā satraukti skatījāmies uz tevi es pat apsēdos blakām uz dīvāna. Gaidījām kad atmodisies, pa to laiku Andrejs saģērbjas Arturs arī jo jāved uz mājām krustmeita. Andrejam vēl sieva uzzvanīja viņš izgāja laukā runāt Oļegs ar Sergeju aizgāja vēl pakarsēties te viens paliku ar krustmeitu kuru nepasen izdrāza 4tri veči kur 2vi beidza pežā un 2vi dupsī skatos tik uz mīlīgu sejiņu smukas brūnas acis mazs deguntiņš sārtas lūpas nelielu mutīti.
iesūtīja: Arturs
Laiks: 17:31:33 12.08.2015
Name:
Title:
Text
Jūsu raksts tika aizsūtīts adminstratoram! Viņš parādīsies, kad administrators to apstiprinās!
Currently, the site is located 27 girls messages for all tastes !

Follow us in twitter:
IntimMeitene.lv twitter
Nepareizs lietotāja vārds vai parole!
Lietotājs nav apstiprināts