Забыл пароль?

Регистрироваться

На сайте находятся 27 объявлений девушек, на любой вкус!

Следи за новостями в твитере:
IntimMeitene.lv twitter

Saldais auglis part 2.

Viss bija nokārtots ar krustmeitu te nu jau ierados pie Oļega bija 11:07 sasveicinajos ar Oļegu kas pa pirti ņēmās un Andrejs arī jau bija mašīnu noslēpis aiz mājas krūmos lai sieva nepamana. Redzēju kā Andrejs jau kameras mazās ritkēja ienācis pirtī es redzēju galds 1mx1.5m uzklāts pagaidām poila tikai, un neliels 2vietīgs ādas dīvāns un 2v koka taburetes logs pakaramie spuldze durvis uz karsētavu un durvis uz ģērbtuvi un uz toaleti. Andrejs saka varam iemontēt 1nu kameru ģērbtuvē domāju pret spoguli lai spogulī redzētu priekšu un pakaļu uzreiz vajadzēs ieurbt baļķī carumu kur iebāzt kameru bezvadu visu izdarīsim Oļegs paķer urbi un izdara tā. 2tru varam toalete virs durvīm tā lai no priekšas ahā vajag vajag piekrītam Andrejam un 3šo tad karsētavā arī tā lai redz lāviņas un istabu kopumā ieurb caurumu sienā un Andrejs iesprauž kameru tur pārbaudām manāma nav viss kārtībā un malkas šķūnī turēsim portatīvo tavu Oļeg kur ies tiešraide. Viss kas notiek es tur kontrolēšu jo domāju es nepiedalīšos viņas jāšanā nu kā gribi Andrej mums vairāk tiks Oļegs pasmējās. Šķūnis ir uzreiz aiz pirts piebūvēts pārbaudām signālu kamēr Artūrs staigā pirtī mēs ar Oļegu testējam signāla labs un Andrejs ierauga pupu wallpaper uz Oļega laptopa kas tie tādi par tesmeņiem? Oļegs saka nu tu tikai Artūram nesaki tie ir Kristiānas pupi 7dien mēs ar Sergeju bijām pie viņas loga vaktējam viņu kā viņa guļ bet tad viņa nolaida lifonu un pienāca pie loga un Sergejs nenoturējās nofotkoja bet mēs aizbēgam bez runas viņa noteikti nesaprata kas notika Oļegs arī video parāda Andrejam nu veči jūs dodat sasodīti pupaina un smuka pat Andrejam siekalas notecēja. Un te nu ieradās arī Sergejs 12:44 privet stariki vot I ja nezdali sasveicinās un apstāstam situāciju viņš izvelk dāvanu maisu ar ziepēm un konfektēm tā būs dāvana mūsu siskatajai pastāsta arī pārējiem par joku ar ziepēm lai viņa penis labāk slīd viņas caurumos ahā laba dāvana Arturs saka, tad Arturs parāda mašīnā telefona kastīti un lielo lāci visi nu tu gan ieguldījis piķi viņai labi būs jāstrādā lai to atpelnīt he he pasmejas Oļegs. Oļegs parāda kā nopircis Laimas kasti un dāvanu karti apģērbu veikalā uz 20eiro un Andrejs puķes ar naudu aploksnē 30eiro ka jau zināmai meičai. Un te veči būs tas pulveris ko mēs piejauksim sulai ja nedzers bet sākumā domāju, labi būs arī tā varbūt gribēs pārģērbties vai pirti viena ieiet kautrīga noteikti kā jau Artūrs teica, aha darīsim tā lai iejūtas kā starp savējiem lai nenobistas vai aizdomīgi nepaliek un tad arī mūsu peņi labi iejutīsies starp viņas kājām. Sergejs noliek pulveri kurtkā savā uz pakaramā pie durvīm. Un sāk aprunāt niances par Kristiānu - Sergejs uzsāk hmm diezin kādu dāvanu man uzdāvinās? Ggribētos jau minetiņu un sev prātā iedomājas kā tas izskatītos.
Visi smej nu līdz tam pagaidīsi. Un kā jau iecēli Artur mani par jubilāru tad es varēšu viņu pirmais noprovēt? Es saku nu domāju ka jā tikai uzmanīgi tev tas verķis liels netraumē meiteni nu tāpēc ziepes tak paņēmu pasmejas colku pārraušu ka vaidēs vien.
Tu tikai nebeidz pežā viņai tas būs mans darbs pasmejās Arturs - sakot tev bērnu gona jau man neviena vēl, Sergejs saka nu kad būšu zem grāda nevaru apsolīt. Oļegs saka būs labi visiem ti galvenais fotosesiju uztaisīt labu un tādus video var par labu naudu pārdot Krievijā dzirdēju Sergejs saka aha tā ir tie pat veči kas man pulveri pārdeva ar ko tādu nodarbojas. Arturs ar Andreju pakrata galvas nu nez tas būs pārāk krimināli varbūt nevajag, abi Oļegs Sergejs da ko tu mīz viss būs labi neviens neuzzinās un siskatā vēlāk pati to gribēs kā nekā mums 2v mēneši laika viņu drāzt. Runa beidzās ka mēs piekrītam ja viss izdosies šovakar. Un te jau laiks bija braukt pēc Kristiānas lāci telefonu ielikām pirti un es ar savu audi zilo braucu uz Olgas māju kur jau pēc 7 minūtēm biju klāt pieklauvēju pie durvīm ar ziediem rokā man atvēra Olga laba diena vai Kristiāna gatava jautāju? Jā atskan balss no istabas un priekšā iznāk Kristiāna mati skaisti vilnoti acis uzkrasotas smaids vakarkleitā sarkanā kas sniedzas nedaudz virs ceļiem dekoltē padziļāks pupu malas redzamas man vai atkal sacēlās biksēs, prāts tai momenta domāja tikai par vienu lai viņa to novelk.
Sveika saku redzot kā viņa nedaudz nosarkst ar somiņu uz pleca un maisiņu ar dāvanu viena rokā un 2tra maisiņš ar pirts piederumiem. Apķeru apsveicu pasniedzot puķes paķerot maisiņu ar pirts piederumiem Olga saka lai pamet puķes te un dodas sakot man lai parūpejos par viņu un lai pārāk ilgi nesēd atbildu protams Olga viss būs kā vajag parupēšos un nosvinēsim labi nesakot ka tur būs tikai veči. Iesēstamies mašīna abi priekšā un uzsākām braukt es saku ka tur tevi gaida pārsteigums visi tā gatavojās tevis dēļ un neaizmirsti par gadiem tu apsolīji pasmaidu kur Kristiāna atbild - protams pateikšu es satraukta esmu kas par pārsteigumu viņa domā turot dāvanu maisiņu rokā, pupi kratās.
Kad braucu pa nelīdzenu ceļu un vēl piebilstu ka tur būs tikai veči jo sievām nesanāca atnākt manējā Rīgā, bet Alekseja sieva saslima bet jubilāram sievas nav tā ka tu viņu uzjautrināsi un Oļegam arī nav. Kristiāna saka nu nekas gan jau nenomirsu no kauna. Tā lūk mēs atbraucām visi gaida pirtī iekšā kā bija sarunāts es saku Kristiāna ver durvis vaļā visi ir tur. Kameras ieslēgtas viss jau tika filmēts te Kristiāna atver durvis un skaļi sveicieni dzimenē atskan mūziku ieslēdz un sāk viens pēc 2tra nākt klāt Andrejs pasniedz tev dāvanu noskatoties uz pupiem apkerot tevi tad Arturs uzdāvina abas dāvanas Kriste ir sajūsmā sarkana no pārsteiguma tad Oļegs klāt krieviski runā Kristiāna saka es krievu valodu neprotu bet par laimi Oļegs runā arī latviski pasniedzot dāvanu apķer nu tad pieceļas arī jubilārs kur es pasaku ka lūk šis ir jubilārs Sergejs viņš latviski nerunā bet partulkosim. Pienāk smaidīgs viņš ir mazāks par Kristiānu par kādiem 10cm oho kakaja ti visokaja saka un izmēri shto nado apkeris Apsveic Artūrs iztulko tikai pirmo daļu un apsveicienu netulkojot par izmēriem, tad Kristiāna pasniedz dāvanu Sergejam sākot Apsveicu dzimenītē un iedod mazu buču uz vaiga nosarkstot ceru patiks tur bija deziks un ziepju komplekts veči uzreiz saskatās saka savā starpā oho viņiem gan sapas. Sāk smieties Kriste vēl vairāk nosarkst. Nu tad ko visi pie galda iesaucas Arturs un apsēstamies. Abiem jubilāriem dīvāns mēs kur kurais tāda nerunīga Kristiāna saku nekautrējies mēs visu iztulkosim viņa tik iedzer sulu mēs tur dzeram šņabi ēdam smejamies Sergejs tik šķielē uz pupiem un saka- nu blin takaja dlinnaja labi man pimpis garš varēšu tikt klāt siskatās pežai un kārtīgi iegrūzt dziļi, veči tik smejas Kristiāna ko viņš saka? Es atbildu saka ka vari uz pirti iet pirmā ka jau jubilāre ceru paķēri visu vajadzīgo? Kristiāna pamāj ar galvu ka jā un paķer maisiņu ar piederumiem Oļegs parāda istabu kur var pārģērbties un viņa aiziet aizerot durvis. Visi veči uzreiz ātri uz šķūnī tikai Arturs paliek it kā tēlodams sarunas lai viņai nav aizdomigi ka klusums aiz durvīm, veči klusi apskrien ap pirti un sāk lūkoties 1maja kamerā uz visu ekrānu sēdēdami uz celmiem. Sergejam jau pirmajam runa sākas - bļaha paskat kāda viņa gara man tāda vēl nav bijusi skat viņa jau pāri galvai pārvelk vakarkleitu un pakar uz naglas.
Mēs 3jatā redzam viņu melnā apakšveļā tango biksītēm. Oļegs uzreiz saka davai saderam saku ka viņai pīzda nav skūta, Sergejs saka ka pa pliko, Aleksejs parsit rokas derība apstiprināta viņi der uz to kurš pirmais viņu drāzīs pežā. Viņa novelk pupturi pupi tā vien nokarajas.
Nu viņai tesmeņi ir tik lieli ar bildi to nesalidzināsi tādus slaukt un slaukt Oļegs saka un dupsis gribu dupsi izdrāzt arī Oļegs saka, tad viņa pieliecās un sāk trusiki slīdēt nost pa garajām kājām kur veči skatās ka peža ir pa pliko izskūta.
He hē, ja vigral tātad būšu pirmais kas pīzdu viņai izdrāzīs. Te izvelk sarkanu bikini apģērbj un ietinas dvielī.
Mēs fiksi atpakaļ uz pirti un sēdam iedzeram vēl padalamies ar Artūru sīkumos. Viņa iznāk mēs lielām acīm cietie peņi biksēs turas Sergejam grūtāk viņam jātur dvielis klēpī lai noslēpt. Viņa kautrīgi saka nu esmu gatava man patīk šī pirts viņa piebilst, Arturs tāds saka varbūt tomēr atklāsi cik gadi tev Kriksīt? Oi piedodiet aizmirsu man palika 16 šodien oho liela meitene jau ar Andreju saka pārejie applaudē, laiks iedzert ko stiprāku bet ja nevēlies vari Sergeja konfektes no Krievijas atvestās pagaršot, viņu taču neaizvainosi kā jubilāru un kādu apēdisi viņas ir ar rumu Sergejs saka, bet tur pavisam nedaudz pat nejutīsi. Kristiāna 1nu paņem apēd rūgtumu sajusdama nedaudz sariebj seju kā citron būtu apēdusi, bet tomer šokolāde to visu noslāpē un ir garšīgi beigās, visi uzsvilpj tagad vari iet pakarsēties dīķis ir tur laukā, āra vēl gaišs redzēsi dīķi peldēt jau proti? Nu bet protams protu un pazūd karsētavā aizverot durvis, tagad Arturs ar Andreju 2vatā aiziet uz šķūnīti lūkot kā viņa karsējas 3 kamera uz ekrāna redzam ka viņa sēd uz apakšējās lāviņas mm cik smuka tas uzbudina lūrēt ka krustmeita sēd uz lāvas. Tikmēr Oļegs ar Sergeju jau kaļ plānus abi noģērbušies ietinušies dvieļos bez trusikiem, krieviski runājot apspriež ko tur gaidīt neizskatās ka izdosies viņu pielaust uz dzeršanu davai piejauksim tagad sulas pudelei biški pulvera gan jau Artur i Andrej nedusmosies da un kad sapratīs paši jau būs labi iereibuši davai Oļegs saka, Sergejs paķer no kurtkas pulveri ieber pāris gramus pudelē ar sulu samaisa, ko arī veči izmanto kā zapivonu, bet te Sergejam kārtējā ideja sakot mēs nedzersim zapivonu ar tevi Oļeg tādā veidā mums 2viem tiks viņa tā pat būs labāk viņi tāpat raustās tāpēc lai labāk arī iedzer to pulveri kopā ar sulas zapivončiku un ir kā zombiji kāmēr mēs drāzīsim siskato. Viss tiek izdarīts veči atnāk spsēstas runājamies par to ko viņi tur redzēja kamerā te pēc 12min iznāk nosvīdusi Kristiāna pupiem tricinot aizskrien uz dīķi.
Un pēc minūtēm 8ņām ir atpakaļ, nu kā dīķis Oļegs jautā? Ļoti patīkams un vēss, paldies un sēstas blakus dīvāna Sergejam. Sergejs ielej visiem šņabi zapivonu no sulas buteles un Kristiānai sulu, to pat ko visiem ar pulveri piejaukto, nu iedzersim par šo jauko vakaru lai tas nekad nebeigtos un mēs visi labi izpriecātos un gūtu baudu, izsaka tostu Oļegs iesaucies izdzert līdz galam. Veči izrauj 100 gramus vienā rāvienā Kristiāna arī sulu un Andrejs ar Arturu zapivonu arī izdzer pa glāzei, Oļegs un Sergejs bez zapivona kā jau sarunāja, un Oļegs ar Sergeju saka ka ies pirtī sakot ka jums noteikti daudz runājama ir 3jiem netraucēsim. Un nozūd pirtī kamēr Artūrs un Andrejs un Kristiāna runājas. Nu ko Oļeg pasēdēsim te 15 minūtes un domāju viņi būs gatavi un siskatā būs mūsu protams viņiem arī tiks bet tikai tad kad mēs palietosim siskato, aha Sergej tā arī darīsim. Savu video uzņemsim un labu piķi dabūsim. Uh laba gan pirts jau paiet 15 min tur viss apklust laikam visi gatavi mēs abi ejam laukā redzam ka viņi kā zombiji sēd groza acis galvu kā nesaprastu kas notiek. Siskatā atgāzusies dīvāna lielām acīm skatās apkārt.
iesūtīja: Arturs
Laiks: 17:22:40 12.08.2015
Имя:
Название:
Текст
Jūsu raksts tika aizsūtīts adminstratoram! Viņš parādīsies, kad administrators to apstiprinās!
На сайте находятся 27 объявлений девушек, на любой вкус!

Следи за новостями в твитере:
IntimMeitene.lv twitter
Nepareizs lietotāja vārds vai parole!
Lietotājs nav apstiprināts