Azimirsāt paroli?

Reģistrēties

Šobrīd saitā atrodas 28 meiteņu sludinājumi jebkurai gaumei !

Seko jaunumiem mūsu twitter:
IntimMeitene.lv twitter

Romantiskā spēle

Mēs esam mazā namiņā, kādu kilometru no lielceļa. Ārā ir ziema un mums ir iekurts kamīns.

Abi sēžam lielos atpūtas krēslos pie kafijas galdiņa un skatāmies kādu filmu. Ik pa brīdim pasmejamies un parunājamies, kā jau draugi to mēdz darīt.

Man paliek vēsi un Tu man uzsedz pledu. Vēlāk izdomājam, ka varētu iekurināt pirti, kas atrodas turpat netālu no mājiņas.

Kamēr Tu esi prom, es sabīdu mūsu krēslus tuvāk. Atnākot atpakaļ, izskaties nedaudz pārsteigts, bet nebilsti ne vārda.

Mēs turpinām skatīties filmu un es ielieku savas kājas Tev klēpī. Tu lēnām, pašam neapzinātām kustībām, sāc masēt manas pēdiņas.

Sajūta ir vienkārši burvīga, tāpēc es baudā nedaudz pieveru acis. Abi jau sen esam pārstājuši sekot līdzi filmai un Tu vēro mani kā apburts.

Kādā brīdī Tu paņem manas kājas malā un piecelies no krēsla. Es atveru acis nesaprotot, kas notiek. Tu lēnām piemet malku kamīnam un saki, ka pirts noteikti ir gatava.

Abi dodamies uz pirti un esam nedaudz apmulsuši. Esot pirtī atkal uzvedamies kā agrāk- smejamies un jokojamies. Ap manu augumu aptīts ir tikai dvielis un Tu nespēj atraut acis no maniem pleciem un kājām, kas pirts karstumā palikušas miklas.

Es to pamanu, pasaku, ka man pietiks un dodos uz dušu. Tu vēl kādu laiciņu paliec pirtī.

Dodoties uz namiņu, redzu, ka arī Tu drīz nāksi atpakaļ.

Aizeju uz savu istabiņu un uzvelku jauno sarkanās veļas komplektu uz savas tīrās, sārtās un vēl joprojām miklās ādas.

Uzvelku blūzi ar podziņām, šortus un saņemu matus astē. Kāpjot lejā pa kāpnēm, redzu, ka Tu jau esi atpakaļ- pārģērbies melnā kreklā un šortos.

Jūtu, kā mana sirds sāk sisties straujāk vērojot Tevi. Saņemos un brīvi uzsāku sarunu. Kamēr esmu bijusi augšā, Tu esi nedaudz pārkārtojis istabu, samainot mūsu krēslus pret nelielu dīvāniņu.

Abi apsēžamies, apsedzamies ar segu un dzeram karstvīnu. Mirkli vēlāk jūtu, ka tava roka stiepjas pēc manējās. Mūsu pirksti savijās un skatieni satiekas. Kā maģijas varā, mūsu sejas sāk tuvināties līdz lūpas sastopas skūpstā.

No sākuma tas ir maigs un izpētošs, līdz Tava mēle paver manas lūpas un sākas fantāzijas lidojums. Esam aizrāvušies viens ar otru un nemaz nepamanām, ka kamīnā palikušas vien kvēlojošas ogles.

Tavas rokas glāsta manu augumu un lēnām pogā vaļā manas blūzes niecīgās podziņas. Iekarstot ar vien vairāk, es novelku Tavu kreklu. Ar rokām mēs izpētām un ar lūpām izgaršojam viens otra augumu. Es lēnām sāku taisīt vaļā tavus šortus. Mūsu augumi, no vēlmes vienam pēc otra, ir karsti. Es atpogāju Tavu bikšu pogu un atvelku rāvējslēdzēju. Tu esi ļoti uzbudinājies un gatavs kam vairāk.

Es lēnām novelku Tavu apakšveļu un ar lūpām pieskaros Tavam piebriedušajam loceklim. Tu aiz baudas saraujies. Mana mute ir prasmīga un karsta kairinot Tava falla galviņu.

Jūtot tuvojamies Tavu kulmināciju, es atraujos un pieceļos kājās. Tu neizpratnē lūkojies uz mani. Es lēnām novelku savus šortus un attaisu krūšturi. Tev aizraujas elpa un tas man liek smaidīt, jūtot savu varu pār Tevi. Es pieskaros savām krūtīm, paspēlējos ar saviem cietajiem krūšgaliem un lēnām, apļveida kustībām, virzu savas rokas lejup pa savu vēderu.

Kad pirksti pietuvojas biksītēm, Tu piecelies un apturi manas rokas. Lēnām pieliec savas lūpas pie mana karstā auguma.

Es pat nepaspēju attapties, kad guļu jau dīvāniņā un tu lēnām velc nost manas sārtās biksītes. Tavas lūpas vēl joprojām maigi glāsta manu augumu un es jūtos kā septītajās debesīs.

Tu tiecies ar vien zemāk un zemāk, līdz Tavas lūpas apkļauj manu būtības centru. Tava mēle ir tik karsta un ātra un es jau drīz vien esmu gatava sasniegt pirmo orgasmu.

Tu apstājies, pacel savu seju pret mani un pasmaidi.

Es kā sapnī pievelku Tavu muti pie savējās un mūs atkal vieno mežonīgs skūpsts. Abi esam gatavi, tādēļ Tu paver manas kājas un lēnām ieej manī. Es esmu cieša un ļoti mikla.

No sākuma Tavas kustības ir lēnas, tomēr drīz vien tās kļūst ar vien ātrākas un ātrākas. Mēs abi kustamies kā viens vesels, perfekti saderīgi. Mūsu kustības ir ātras un vienmērīgas līdz abi sasniedzam orgasmu. Abi esam izpumpējušies un laimīgi.

Pašiem nemanot esam nokļuvuši uz grīdas. Tu piecelies un atkal iekur kamīnu. Es sakārtoju spilvenus un salieku ērtāk segas.

Mēs guļam blakus apskāvušies un laimīgi, tādā veidā pavadot visu atlikušo nakti.
iesūtīja: Marija
Laiks: 17:04:24 23.01.2013
Vārds:
Nosaukums:
Teksts
Jūsu raksts tika aizsūtīts adminstratoram! Tas tiks pievienots, kad administrators to apstiprinās!
Šobrīd saitā atrodas 28 meiteņu sludinājumi jebkurai gaumei !

Seko jaunumiem mūsu twitter:
IntimMeitene.lv twitter
Nepareizs lietotāja vārds vai parole!
Lietotājs nav apstiprināts