Azimirsāt paroli?

Reģistrēties

Šobrīd saitā atrodas 14 meiteņu sludinājumi jebkurai gaumei !

Seko jaunumiem mūsu twitter:
IntimMeitene.lv twitter

Saldais auglis part 3

Saprotam ka viss darbojas un droši laižam dvieļus nost un cietie pimpji abiem kratās. Pienākam pie siskatās un nobildejam sākumā pozā kāda ir tad Sergejs uzkāpj uz dīvāna ar pumpi pieliek pie mutes atkal Oļegs nofotko un tad Sergejs vēl ar peni pa seju pasit. Padauzot pa seju ar garo peni Oļegs tik fotko masējot peni tad pamainas Oļegs to pat dara arī ielsidina peni mute tā tik ko kunkst skatās baltām acīm uz Oļegu. Xorosho tagad viņai noģērbsim pupturi ko Oļegs izdara ar lielāko prieku pupi tā vien atkarājas uz leju saski palieli nofočē, saka parauj viņai aiz saskiem tā kārtīgi Oļegs ieķeras ar pirkstiem tajos un sāk atvilkt. Siskatā tik ko kunkst Oļegs iekliedzas aizveries mauka tu esi mūsu darīsi ko mēs teiksim un turpina vilkt pupu galus Xorosho nofocēju. Noguldi uz dīvāna un iebāz peni starp tiem, Oļegs tā arī izdara uzsēdies virsū skatās uz viņas sejiņu un iespiež peni starp pupiem un sāk berzēt lēnām.
Vaidot oh kā labi Serajs nofočē un sāk to filmēt ar savu kameru ko jau bija sagatavojis par kuru tikai viņš ar oļegu zināja. Oļegs saspiedis peni starp pupiem labi berzē spēcīgi ieķēries pupos ar rokām tik elsdams drāž tos slīd un slirkst penis Sergejs tik filmē smaidīdams turot savu peni rokā uzplike viņai pa seju, pieri un mutē ieslidina. Un te pēkšņi Oļegs ievaidas un sperma sāk sļākties un atsisties siskatajai pret zodu kaklu kādi 6 šāvini iziet līdz Oļegs beidz vaidēt no baudas ko viņam sagādā Kristiānas pupi.
Ohh jā rūkdams Oļegs saka cik labi tas bija tik daudz izšlācu. Sperma tā vien notek starp pupiem kaklu uz dīvāna. Sergejs saka - labi pisēj lien nost no manas dāvanas laiks viņai saņemt to ko es solīju pagriez viņu uz grīdas ar ceļiem tā lai pupi un seja uz dīvāna laiks paskatīties colka ir vai tomēr mana dāvana ir jau lietota. He he pasmejas abi. Oļegs ieriktē viņu 4trapus pret dīvānu un lēnām rauj sarkano bikini trusikus nost noglastot un ieplikejot pa dupša vaigiem.
Tā kā kārtīgs blīkšķis noskan istabā paplet viņai kājas platak Oļeg gribu pīzdu viņas nofilmēt mm jauna sārta ņem kameru filmēsi. Sergejs arī glāsta dupsi uzšauj pa to pāris reizes siskatā ko nomurmina kustinot rokas, klusē mauka iekliedzās Sergejs un nedaudz palaiza pežu.
Izskatās ka colka, paldies Artūram par tādu dāvanu. Padod ziepes ko viņa uzdāvināja man Oļegs padod tūlīt iesmēresim lai mans peni ieiet visā garumā viņas pežā Oļegs atnes arī ūdens spaini kur Sergejs ziepes iemērc un sāk ziepēm ziest rokas savas ar kurām cieto peni kas 2v dienas nav dabūjis ciets un garš ieziepēts vēl arī pežu ieziepē un nolicis ziepes saka nu Oļeg filmē uzmanīgi kā es viņu par sievieti pataisišu kājas paplēš platāk jo savādāk kājas garas nav viena līmenī ar peni ok tā labāk nu turies kucīt pieliek peņa galu pie pežas nedaudz paberzējot to iestumjot to līdz nevainibai Oļegs ar kameru no augšas filmē, dupsis paplēsts visu redz kā tūlīt penis ieies dziļi iekšā siskatas pežā. Sergejs ieķēries ar abām rokām viņas gurnos saka aiziet Oļeg un kliegdams ietriec peni no visa spēka viņai pīzdā.
Līdz pat olām iegāja tik šaura ah penis ko tādu jau pāris mēnešus nebija jutis, Oļegs mm kucīte ievaidējās redz kā Oļeg, tā zināju ka viņai patiks, un tad sāku slidināt laukā kur redzams bija asinis uz peņa Oļegs nofilmē to un atkal saku spraust 2tro grūdienu līdz galam atkal. Caurums tik šaurs penis patīkami slīd iekšā Oļegs visu uzmanīgi filmē katru detaļu kā penis ieslīd iekšā un laukā tāds kaifs Sergejam.
Pēc 5tā spraudiena viņš noskalo peni ar ūdeni un arī pežu no asins Oļegs pafilmē pežu kura ir jau paplētusies. Skat cik jau labi izstaipīts caurums manai dāvanai ahā es arī gribu pamēģināt Oļegs saka, Sergejs nu tu pagaidīsi tev jau tika beigt uz viņas a man vēl penis ciets un sperma prasās laukā kuru domāju salaist viņas pežā. Oļegs bet vai tad Artūrs neteica ka viņš grib būt tas kas bērnu ietaisīs, da nemīz Oļeg viņi pat neuzinās kas notika paskat kā zombiji sēd nesko murmina sienā skatoties un cik man teica pulveris darbojas 2h mazās devās un pēctam viņi atkal uzsāk dialogu no tās pat vietas kur atslēdzas. Tāka mums tikai atliek padrāzt pafilmēt 2h šo mauciņu un tad apģērbt un iziet no karsētavas ap 21:00 un viss būs kārtībā Oļeg. Oho nu kruta tu izdomāji Sergej. Labi turpinām mums vēl ir 1h apmēram a man vēl gribas viņai pežā beigt un atkal iesprauž peni pežā līdz galam ar lēniem grūdieniem rūkdams Sergejs izbauda katru grūdienu skatoties kā viņa 20 cm lēnām zūd iekšā pežā. Ar katru grūdienu saņemot lielāku kaifu pat saņem pupainās matus garos abās rokās kurus viņa sasēja astē pirms gāja karsētavā labi ieķēries apgriezīs tos ap roku tik atrauj galvu atpakaļ tā tik iepletusi muti skats uz sienu un sten no katra Sergeja grudiena. Redz kā viņai patīk mana dāvana, pafilmē viņas seju kad es drāžu viņu tas klientiem patiks ka mazā sučka tā vien prasās pēc drāziena tikai manu seju nefilmē, Oļegs uzfilmē pāris minūtes sejiņu.
Pašam jau atkal sacēlies te jau Sergejs saka fiksi uz šejieni tūlīt filmēsi kā sperma tecēs laukā viņai no pīzdas Oļegs klāt kamera no sāniem tuvplānā Sergeja penis drāžas arvien ātrāk viņas Pežā šļurkst vien un sula tek no pežas. Oho kā tur viss ieeļojies slīd kā pa sviestu Sergejs saka, un te atskan skaļš gārdziens vaids kad agresīvi iesprauž vairākus grūdienus viņai pežā saprot Oļegs ka viņš jau sāk laist spermu viņai pežā ka pat tā spraucas pa pezu laukā kaut arī penis vēl drāžas visu filmē spermas ir tik daudz pil jau uz koka grīdas.
Sergejs tik trīcēdams sten no baudas un pēc kādas minūtes izvelk beidzot peni laukā kur vēl sperma iztek strūkla ko Oļegs uzfilmē kārtīgi uh cik laba viņai peža labi ka es pirmais viņu pamēģināju drāzt. Drāztu viņu katru dienu pīpējot saka. Blin Sergej a Arturs nesapratīs ka kāds drāza viņu gan jau nesapratīs padomās ka jau bija drāzta un visi mēs kļūdījamies našot nevainības, viss būs ok neparsja bet labāk liec savu daiktu lietā jo redzu ka gribi viņu arī pežā pamēģināt aha gribu gan. Oļegs izslaukta grīdu pežu no spermas un iegāž Kristiānu dīvāna uz muguras kājas paplēš pats virsū pupi katrs uz savu pusi nosliecas un rūkdams iesprauž savus 18 cm viņai pežā līdz galam izjūtot šauro pežu un tik sāk drāzt agresīvi šņākdams skatoties viņai uz sejiņu. Sergejs no aizmugures filmē ka penis ar olām sitas pret pežu kājas Kristiānai tik kustas viena gaisā 2tra uz grīdas pupus spaida spēcīgi pupainā sten muti vaļā un baltām acīm skatās griestos. Oh cik viņai pīzda šaura Sergej tāds kaifs manam penim nepagāja un 5min kā sperma sāka tecēt jau laukā no pežas jo Oļegs no uzbudinājuma jau bija beidzis, nu tu dajoš tik ātri koncil, nu Sergej viņa tak ir kukolka kā tur nebeigt. Pasūkājis pupus nolien nost arī uz pīpē skatoties pulksteni pie sienas rāda 20:44 jopcik drīz jau modīsies kucīte un veči, davai vēl pāris bildes un ģērbjam viņu ok Sergej. Abi iztīra siskato, dīvānu grīdu lai nepaliek sliežu un vēl pafočē viņu uz dīvāna dažādās pozās un tad uzmanīgi uzvelk bikini trusikus un pupturi un noliekam viņu uz dīvāna sēdot paši ielienam karsētavā un runājamies par to ko darīt tālāk.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Un jau pēc pāris minūtēm dzirdam kā sāk jau viņi atkal runāt labi ka kameru nelika priekštelpā tad mums nekas nesanāktu un aidā abi uz dīķi dvieļos ietinušies noskatās kā veči un Kristiāna runājas it kā nekā nebūtu bijis. Ielecot dīķi saku ka vajadzēs pateikt večiem ka vajag sulai piejaukt pulveri lai process ātrāks, dzelo gavariš Sergej. Pēc 10min ienākam Kristiāna tāda joprojām nerunīga it kā neviens neko nenojauš tad Sergejs izsauc visus papīpēt laukā Kristianai arī piedāvā bet tā atsakās ka nepīpē, nu labi kā vēlies. Sergejs uzreiz saka ka vajag piejaukt sulai pulveri kad viņa ies uz tubziku vai karsētavu Oļegs arī mēģina pierunāt mēs tak radi etovo te arī sabralis Andrejs un Arturs padomā Arturs saka - domāju Serajam taisnība un man gribas izdrāzt viņu arī 3mēneši nav dabūts, veči paši saprotat, galu galā visi piekrīt. Ienākam iekšā Arturs uzjautā - varbūt uz karsētavu krustmeit? Pasēdēsim 2vatā es tevi ar kadiķa slotiņu nopēršu patiks tev domāju piekrīt un abi pazūd karsētavā. Tikmēr Sergejs pēc pulvera kas ir kurtkā paķer to atver un pavisam maz ieber jo jau bija iebērts iepriekš pardozēt negrib, bet Andrejs nezinot saka ko tik maz? Nu maz tāpēc ka viņa jauna alkaholu nelieto domāju dzira iedarbosies uz stundām 3jām kā zombijs būs, ā nu skaidrs tad Andrejs smaidot atbild. Pulveri atpakaļ kurtkā, tikmēr situācija karsētavā - es ar Kristiānu iegājām karsētavā es aizvēru durvis ejot no aizmugures skatījos uz viņas dupsi garajām kājām un no aizmugures redzēju kā pupi šūpojas gar ķermeni tie ir tik milzīgi viņa noteikti visa sava māte Vika, kurai arī bija jaunai lieli pupi, bet ne tik lieli. Penis jau ceļas un biju gatavs ieķēries tajos no aizmugures. Apsēdos pie tālās sienas uz augšējās lāviņas papletu kājas kuras piesedz dvielis ap vidukli aptīts uzreiz sajutu karstumu. Sviedri jau pēc minūtes sāka tecēt pa manu resno vēderu ar spalvām nelielām uz punča tik noskatījos uz krustmeitu kā viņa nosēdās pie tās pat sienas tikai uz apakšējās lāviņas no augšas šķielēju ar acīm uz viņas lielajiem pupiem iedomājoties kādi tie mīksti ka pat tāda karstumā penis jau lauzās laukā un piepacēla dvieli labi ka nav tik garš kas īstenībā mani besīja un apskaudu Andreja 21cm peni nu toties olas man kā vērsim kuras jau svīda zem dvieļa nokarusas pār lāviņas malu.
Mūs noteikti jau kāds vēroja kamerā Arturs nolēma uzrunāt Kristiānu - nu kā pirts karstums pietiekošs? Viņa atbild jā super protams ilgi tāda karstumā nenosēdēšu, jo ir karstāk nekā pirmajā reizē, bet patīk pagriezusi galvu atbild man ka pupi vien nolīgojas redzu kā sviedri tek viņai. Nu nekas tūlīt noperšu ar kadiķi Arturs saka skatoties uz Krustmeitu, būs vēl patīkamāk ja vēlies? Jā protams gribu izmēģināt nav nekad tā gadījies viņa atbild, nu tad gulies uz augšējās lāviņas norādu kur tā lai veči redz kamerā labāk, viņa uzrāpjas uz vēdera noguļas galva pagriesta pret sienu lai karstums nesitas sejā kad gulēs pasaku ka tā labāk būs. Piecēlies kājas paņēmu iemērkto kadiķa slotiņu un sāku vicināt to virs kājām viņai viegli ieperot kājas pats tik skatos uz dupsi un pupiem kas pieplakuši pie lāviņas, ak dievs kāds skats penis ir pilnīgi ciets kā miets izspiedies uz priekšu ka labprāt iegrabtos dupsī, Kristiāna tik saka no karstuma elsdama ka ļoti patīkami slotiņa peras ka super sajūta. Vicinot slotiņu augstāk pa kājām ieperu jau stiprāk kad virzos tuvāk dupsim no pēršanās man vēders tik kratās ka pat dvielis atsienas un nokrīt, bet es laicīgi noreaģēju un pacēlu to apsējis ka Kristiāna nepamanīja, bet galvu tieši pagrieza jo es nepēru kad kārtoju dvieli paprasot vai viss kārtībā, atbildu jā viss kārtībā man te dvielis nokrita tik nevīžīgs esmu, viņa tik pasmaida nu kam negadās krusttēv. Nu es arī pasmaidu padomāju pajokot arī prot uz tādām tēmām tad jau būs runīgāka turpmāk, un nobeidzu pērienu ar muguru nu domāju viss ceru tev patika pērieni nebija par stipru? Bij super un nokāpj piedāvājot vai mani arī nopērt nu es saku jā vēlies vari protams, metodi zini tikai mani tā spēcīgāk man protams pa pliko labāk būtu jo gribu lai viss noperas bet tā kā tu meitene jauna negribas tevi šokēt pasmejos. Kristiāna saka nu krusttēv es neskatīšos tu apgulies bez dvieļa gan būs labi esmu tak 16 gadi veca jau, nu es teiktu 16 gadi jauna labāk abi pasmejamies elsdami no karstuma sarkani sviedraini nu labi krusttmeit tad neskaties uz mani kamēr es nepateikšu, viņa pagriežas pret durvīm es tikmēr paskatos kamerā parādot ka viss super ar īkšķi uz augšu un nolaižu dvieli noliekot uz apakšējās lāvas penis ciets, noleju lāvu ar vēsu ūdeni uzmanīgi uzrapjos un nogulos uz vēdera tā lai nesaspiest peni bet olas kārtojot aizmirstu ka meiča pērs pēc privičkas iekārtoju starp kājam tā ka redz no augšas ka per. Pagriezis skatu pret sienu saku ka gatavs,piebilstot ka per stiprāk. Skats no 3 kameras skatās Andrejs tikai domādams pie sevis visu situāciju kas notiek karsētavā. Nu bin toč tā Kristiāna tāda siskatā. Ka pat viņas māte Vika klāt nestāv kaut arī man tika izjāt Viku bērnībā pa pjankai 15-16gadi atpakaļ bet paveicās kādam citam ciema vecim apprecēt viņu kur pēc nostāstiem viņa jau bija stāvoklī kad precējās, bet tusēja viņa ar daudziem pat nedomāju ka bērns arī varētu būt mans,oi kur man domas aizgāja esmu laimīgs 2 bernu tēvs nevar tāds būt kā viņa mana meita un turpināju skatīties kā Arturs pēra viņu uz lāvas un smiekli sanāca kad viņam nokrita dvielis gandrīz skaļi sāku smieties, bet roku aizliku mutei priekšā, bet kad Kristiāna piedāvāja nopērt Arturu es biju nedaudz izbrīnīts un kad vēl viņi sarunāja ka Arturs būs pa pliko biju šokā, noskatījos ka Arturs uzrāpjas un noguļas Kristiāna pat nepakustēja godīgi stāvēja un neskatījās un Arturu kā tas kārtojas uz lāviņas. Kad viņai pateica ka var sākt viņa pagriežas ar smaidu sākot ok un te nu viņai acis iepletās redzot 112kg kuili uz lāvas spalvainu dirsu kājām viņa iemērc slotu un uzsāka vicināt, bet kad Artūrs iepleta nedaudz kājas viņa uzreiz pagrieza galvu uz dirsas pusi un smaids lielas acis skatījās uz turieni vicinot slotiņu neatrautigi tad Andrejs saprata ka viņa redzēja viņa lielās olas nabaga bērns nodomāju, bet ko redzēju tālāk mani šokēja vispār viņa sāka pērt viņam spēcīgi dupsi noteikti pa olām arī tika vecis tik kaifā gulēja sākot stiprāk krustmeit , bet viņa neatrautigi skatījās uz olām noteikti un ar 2tru roku sāka sev masēt kreiso pupu tas skats manam penim lika momentā sacelties cietām ka pat no zem dvieļa gals paspidēja sēdot uz celma šķūnī.
Atceros kā Vika tāpat darīja tai reizē pirtī kad es viņu paņēmu kad pārējie bija pilnā atlūzuši 15-16 gadi atpakaļ. Mammas gēni pasmejos un pat pašam jau sagribas viņu pamēģināt, bet nezinu ko darīt turpinājumā viņa nopēr Arturu kārtīgi un redzu ka Arturs pasaka ka būs labi saka skrien uz dīķi es kamēr ietišos. Andrejs fiksi atpakaļ pie galda tur Oļegs un Sergejs iedzer pīpē runājas. Te izskrien Kristiāna visi tik noskatās uz viņu sarkana sviedros smaids matu aste vicinās un pupi kratās. Un tik dzirdam kā noplukš ūdens dīķī laikam bombačkā ielēca mazā, Sergejs nosaka ārā jau sāk tumst 21:45 un te Arturs arī no pirts laukā bombačkā ielec ar visu dvieli ka vilnis Kristiānu aiznes līdz pus dīķim tik smejas ka kā titaniks nogrima. Diezgan jautri papeldas abi Kristiāna pirmā izlien jau redzamība slikta tumsā Arturs ar izlien aptinās ar dvieli ko izgriež no lieka ūdens sākumā tad aptin ap vidukli un soļo pie visiem uz pirti. Veči jau iedzer un piemiedz ka meiča arī dziru iedzēra un aizgāja uz tubziku 4min atpakaļ Sergejs, Oļegs un Andrejs aiziet karsēties sakot Arturam ka dzira pēc minūtēm 6 iedarbosies nesāc bez mums, ok! Un viņi pazūd karsētavā. Bet kā izrādījās pēctam Sergejs neapreķināja efektu ka ir lielāka doza, ka viņa jau bija zombijs sēdot uz poda. Paiet vēl 3 min kā veči jau aizgāja pirtī es tāds nu ilgi gan viņa tur sēd Arturs satraucies nolemj pieklauvēt pie durvīm sakot viss kārtībā Kristiāna? Atbildes nav vēlreiz paklauvē atbildes nav. Nu mēģina atvērt durvis ciet hmm nezin ko darīt, ieskrien pie večiem kas pliki karsējas saka, pahodu viņa toalete iesprūda neatbild tava dzira iedarbojas ātrāk nekā tu domāji, Sergejs tāds nesaprašanā hmm 10min teica man bet laikam varbūt tas ka pirti karsējās tik ilgi paātrināja to procesu, nekas tūlīt izvilksim zamoks nav stiprs tu Artur viegli atlauzīsi durvis ar stipru rāvienu. Visi sviedraini stāv skatās kā Arturs vienīgais dvielī rauj durvis vaļā kur par 2tru ravienu atveras mums skats kā viņa sēd uz poda galva noliekta uz zemi trusiki novilkti lidz ceļiem visi uzsmaida Oļegs saka vai nav mīlīgi kā viņa sēd, Sergejs labi ka ielikām kameru tur labs materiāls būs pircējiem.
Paši neko nesakot par to kā viena filma ir safilmēta uz kameras par kuru nezin Andrejs ar Arturu. Sergejs saka Andrej kur tava pārnēsājamā kamera sāksim filmēt, ko sakat? Andrejs aha tūlīt no šķūnīša atnesīšu ar visu statīvu tikmēr Arturs arī nolaiž dvieli kur paveras viņa daikts kas jau ciets, Sergejs nūjā Artur tavs laikam baigi grib, protams grib vajag taču iztukšot olas. Tad visi vēl pa vienai ieruj Andrejs uzstāda kameru uz statīva tik Oļegs saka mūsu sejas nefilmē tik. Sākumā viņu vienu pafilmē kā viņa tur sēd uz poda tad veči saka nu Artur vari pafilmēties kopīgi viņš pienāk novelk trusikus kristiānai pilnībā paleš kājas viņai tik maiga āda viņai Andrejs tik filmē viņu tuvplānā smuka izskūta peža viņai, Sergejs bļauj davai peni ar olām savām pielic pie sejas viņai nofočēsim tev par piemiņu, davai Arturs atbild smaidīdams iekārtojas sānos piepaceļ galvu turot ar abām rokām savu cieto peni pieliek pie mutes olas karājas veči nofotko mobilajos tagad iebāz mutē krustmeitai savu peni.
Tā sāk ko murmināt, Arturs iespiež peni mutē uzbudinājums tik liels ka nespēju apstāties un sāku slidināt mutē peni tā kārtīgi elsdams no tā kā lūpas apņem to, Sergejs uzkliedz Artur neaizraujies tu tā vēl mutē beigsi, bet tavu 3mēnešu iekrājumu efektīgāk būs pīzdā salaist labāka cena būs video un tev bērns. Saskatoties ar Oļegu Sergejs nosmīn. Un pie reizes pārbaudīsi vai ir nevainīga vai jau pista, nu lai būtu interesantāk varam noslēgt derībās ko sakat kas vinnēs tas varēs viņu pirmais žopā izdrāzt un tur beigt. Sergejam ar Oļegu jau viss tika sarunāts par tām derība tā teikt izplānots kad Artūrs ar Kristiānu bija pirtī, bet Andrejs vēroja to visu. Abi sarunāja, ka Sergejs teiks ka ir pista jau un Oļegs un pārējie teiks ka nevainīga jo zinot Artūru un Alekseju viņi noteikti teiks ka nevainiga. Arturs piekrīt sākot ka nevainiga, Andrejs arī pasaka ka nevainīga, un ka grib piedalīties bila nebila veči Andrejs pasaka, oho sen bij laiks un tu Oļeg ko sak? Domāju ka nevainiga kā tāda smuka kautrīga var būt pista tik jauna nemūžam nepaticēšu, bet Sergejs pasaka nu domāju ka ir pista šī siskatā peža, paspiež viens 2tram rokas apstiprina derības. Atgriežas pie iesāktā Arturs noģērbj pupturi pupi tā vien nokratās Andrejs filmē un jau arī viņam sāk celties 21cm penis gaisā oho paskat mūsu papočkai arī jau stajaks nēsi nemaz tāds pareizs ka izliekies visi smejas paspaidot pupus mm tik mīksti un milzīgi pimpim tāds stajaks ka pat sāpīgi Arturs saka. Veči man sročna vajag iztukšot olas, Sergejs nedaudz padomādams pie sevis- hmm uz dīvāna pisām uz grīdas arī tad iešaujas ideja ko saki Artur nesam laukā uz tā galdiņa uzguldīsim tieši tava līmeņa galds nevajadzēs liekties a te uz dīvāna tu viņu nospiedīsi un uz ceļiem tev būs grūti ar tādu vēderu Arturs piekrīt, Oļegs gaismu ieslēdz laukā kamera arī ar apgaismojumu, iznesam Kristiānu laukā tāds patīkams vēsums noliekam jau uz rasas noklāta koka galdiņa ar muguru viņa ko murgo Arturam jau no alkahola neliela agresija Andrejs paņem rokās kameru ieslēdz spuldzi uz tās un filmē kā viņa guļ uz galda. Sergejs un Oļegs tur katrs savu kāju nedaudz ieliektu un plati priekšā paplēstajām kājām stāv Arturs ar cieto peni sakot bļaha pavelciet drusku uz mani lai dupsis pāri galdam tā es olas atsitīšu pret galda malu. Labi labi Artur izdarīsim pastumjam uz priekšu turam skatoties uz pupiem visiem stāv nu cho bļa Andrej filmē lai pircēji labi samaksā iekārto kameru no augšas lai redzētu kā ieies pežā penis Artura. Arturs iestāda peņa galviņu pežā un ar rokām ieķeras arī kājās, vēders liels grūti redzēt notiekošo, bet viņam poh un ar kliedzienu turies mazā kuce sen jau tevi gribēju izdrāzt tagad saņem ceru tu būsi nevainīga savādāk tevi dupsi paņems jubilārs sučka un pirmais grūdiens ieiet līdz galam o blļaha pīzda ir šaurā, bet drāzta jau, saka stenot nu Seroga tev paveicās kruto žopu vijebiš kak sledujet. Sergejs saka ar vienu roku masēdams peni. Arturs jau sāk agresīvi šnākdams drāzt Kristiānas pežu iekšā ārā ka galds vien čīks un pupi tik lekā uz visām pusēm.
Tad Sergejs saka gulies uz zāles ta aiz tava vēdera neredzēsim kā sperma tecēs laukā viņai no pīzdas, labi veči Arturs izrāvis peni po pīzdas noguļas nosvīdis no kustībām uz zālītes turpat pie pirts. Veči paši paceļ ar rokām viņu un uzmauc uz Artura peņa ar muguru pret viņu sāk cilāt slidināt pežu uz daikta. Oļegs saka labi ka kaimiņi nav mājās aizbrauca uz Krieviju tā tavi vaidi Artur jau visus suņus sacēla gaisā, Andrejs no priekšas notupies filmē ka veči cilā siskato kurai pupi lēkā kā traki, blin viņas pupos kilogrami 6 katra mums grūti cilāt, tu tur ātri Artur beigsi? Arturs tik vaid rūkdams saku tūlīt būs vēl minūti ļaujiet man izbaudīt sex ar krusttmeitu.
Un pēc apmeram 10 grudieniem stiprā balsī kliedz saņem manu spermu kuce, tas tev par to ka tava matā man nedeva un sperma sāk sšļākties pīzdā nenormāli lielos daudzumos olas tā vien raustās un kā zem spiediena sperma šļācas laukā pa pīzdu tek gar olam uz leju. Arturs tik vaid ieķēries viņai gurnos spēcīgi, saņem suča tu varēji būt mana meita bet tava māte atšuva mani aaaahh sperma vēl šāvās kādas sekundes 50, viss spermā bija olas, kajstarpe un pīzda.
iesūtīja: Arturs
Laiks: 17:29:45 12.08.2015
Vārds:
Nosaukums:
Teksts
Jūsu raksts tika aizsūtīts adminstratoram! Tas tiks pievienots, kad administrators to apstiprinās!
Šobrīd saitā atrodas 14 meiteņu sludinājumi jebkurai gaumei !

Seko jaunumiem mūsu twitter:
IntimMeitene.lv twitter
Nepareizs lietotāja vārds vai parole!
Lietotājs nav apstiprināts