Azimirsāt paroli?

Reģistrēties

Šobrīd saitā atrodas 7 meiteņu sludinājumi jebkurai gaumei !

Seko jaunumiem mūsu twitter:
IntimMeitene.lv twitter

Vanesas piegānīšana

Vanesa dziļi ievilka savu cigareti, lūkojoties pa atvērto virtuves logu. Viņa uzmanīgi vēroja, kā atkritumu vedēji lēnām brauc cauri viņas ielai. Šodien viņi bija pieci - vadītājs, operators un trīs savācēji. Vēlviens Marlboro dūms un viņa bija izlēmusi. Viņa fantazēja par grupveida seksu jau kopš nevainības zaudēšanas, bet pārāk baidījās, lai šo fantāziju īstenotu. Viņa nespēja iedomāties, kā tas varētu būt - tikt izdrāztai atkal un atkal. Viņa baidījās, bet šoreiz ziņkārība ņēma virsroku. Viņa viesojās pie vecākiem, atbraukusi vasaras pārtraukumā no koledžas un viņas vecāki bija aizceļojuši savā ikgadējā ceļojumā pa Eiropu, līdz ar to visa māja piederēja viņai vienai, uz veseliem trīs mēnešiem. Lielākā daļa Vanesas draugu strādāja, bet viņas vecāki bija ļoti turīgi, līdz ar to Vanesa protams izvēlējās nestrādāt.

Viņa bija zaudējusi savu nevainību 2012. gada vasarā, kādā tusiņā, kur bija uzzinājusi par sava puiša sānsoļiem, līdz ar to bija nolēmusi atriebībai pārgulēt ar viņa labāko draugu. Viņa reiz bija nejauši redzējusi šo draugu kailu un zināja, ka viņa loceklis ir mazs, tāpēc arī esot nevainīgai pieļāva, ka pirmajā reizē ar tādu locekli nevajadzētu būt problēmām. Tur nu viņa bija kļūdījusies - viņa pati nebija zinājusi, cik maza un cieša ir un viss pasākums ievērtās daudz ilgāks, nekā Vanesa bija plānojusi. Kopš tā laika viņai sekss bija bijis daudzas reizes ar viņas jauno draugu, bet viņai tāpat kaut kā pietrūka. Viņas kopmītņu istabas biedrene nesen bija pievērsusies grupveida seksam un vairākkārt aicināja Vanesu pievienoties vienam no saviem piedzīvojumiem. Vanesai bija bail un viņa arī nevēlējās sabojāt savu reputāciju. Tomēr, redzot, cik sagurusi un apmierināta bija viņas draudzene pēc kāda orģiju pasākuma apmeklēšanas, Vanesa nolēma, ka viņa pamēģinās, bet tikai daudz diskrētāk.

Tāpēc viņa vēroja atkritumu vīrus ar aizvien pieaugošu iekāri. Viņai mugurā bija tikai īss halātiņš un viņa ļāva rokai ieslīdēt starp kājām pie klitora, aiztiekot to ar pirkstiem un iztēlojoties, kā tas būtu pārgulēt ar visiem pieciem vīriešiem reizē. Siltais vasaras vējš saviļņoja viņas matus un viņas zaļās acis samiedzās, Vanesai sajūtot, ka viņa kļūst mikla no domas par viņu pieskārieniem vien. Labi! Viņa apņēmīgi piegāja pie durvīm. Viens no vīriešiem bija mazliet iepalicis un tikko bija pagājis garām viņas durvīm. Viņš bija melnais - diezgan izskatīgs un ļoti garš. Viņa muskuļotās rokas bija nosvīdušas un mirdzēja saulē.

"Hei!", Vanesa iesaucās, "Atnāc uz mirkli." Vīrietis palūkojās atpakaļ un piebikstīja sev pie krūtīm ar pirkstu ar jautājoši sāņus pieliektu galvu, lai pārliecinātos, vai meitene tiešām runā ar viņu. Vanesa apstiprinoši pamāja ar galvu. Melnā vīrieša ar dažiem garo kāju soļiem jau bija pie viņas durvīm.

"Ko teiksi?", viņš pajautāja ar gandrīz zinošu skatienu, pārlaidis acis viņas īsajam halātiņam.

"Es vēroju tevi un tavus draugus visu rītu. Un es padomāju - varbūt jūs visi vēlētos ienākt uz kādu dzērienu?", Vanesa teica, aizskarot savu kaklu un ļaujot rokai noslīdēt zemāk uz krūts, viegli paberzējot savuizspiedušos krūšu galiņu caur plāno halātiņu. Viņš uzreiz saprata, ko viņa ar to domā.

"Tu esi viena šajā lielajā mājā?", viņš pajautāja, aplaizot lūpas.

"Tieši tā, es šeit esmu pavisam viena", Vanesa atbildēja.

"Cik ilgi tu šodien būsi mājās viena?"

"Visu vasaru. Vai tu spēj iedomāties, ka vecāki varētu atstāt 19 gadīgu meiteni vienu uz visu vasaru?", viņa rotaļīgi noteica - "Kas to lai zina, kādās nepatikšanās es varētu iekulties", Vanesa pasmaidīja. Tikmēr vīrieša kolēģi pamāja viņam, lai pasteidzoties.

"Klausies, šis ir mūsu pēdējais kvartāls un pēc tam mums ir jānomazgājas un jāsakopjas. Kā būtu, ja mēs iegrieztos pie tevis pēc tam? Tādejādi mēs varētu tiešām izbaudīt viens otra kompāniju", viņš pasmaidīja pretī. Vanesa klusībā piekrita - viņš tiešām bija izskatīgs un muskuļots. Viņa apstiprinoši pamāja.

"Mēs būsim atpakaļ pēc kādām 45 minūtēm", viņš noteica un tad apgriezās un aizskrēja pie saviem kolēģiem. Vanesa vēroja, kā viņš tiem izskaidro savu ielūgumu. Visi pieci vīrieši apgriezās, lai palūkotos uz Vanesu - tā viņiem pamāja un tie pacēla īkšķus uz augšu un devās pabeigt darbu uz šīs ielas. Vanesa iegāja iekšā mājā, domādama, uz ko gan ir parakstījusies.

Kā solīts, 45 minūtes vēlāk pie durvīm atskanēja zvans. Viņa pienāca un atvēra durvis, lai ieraudzītu, ka tur stāv nevis pieci, bet veseli astoņi vīrieši. Vīrietis ar kuru viņa bija runājusies stāvēja priekšgalā, viņš atkal pasmaidīja.

"Man bija vēl daži draugi, kuriem bija nepieciešama atpūta", viņš sacīja. Vanesa pilnībā atvēra durvis un ieaicināja viņus visus iekšā. Joprojām ģērbusies halātiņā, viņa tos aizveda līdz dzīvojamajai istabai. Viņa bija uzklājusi galdiņu - uz tā stāvēja Jack Daniel's, kola, glāzes un hromēts spainis ar ledu. Tas nebija domāts tikai viņiem, Vanesa pati bija izdzērusi vairākus viskijus ar kolu pirms vīriešu ierašanās un tagad, redzot situāciju viņa par to bija priecīga. Pieci no vīriešiem bija melnie, divi bija baltie un viens spāņu izcelsmes. Neviens nebija īsāks par 180cm, liekot Vanesas 160cm augumam izskatīties vēl mazākam.

Netērējot laiku, melnais vīrietis, ar kuru viņa bija runājusi, pienāca Vanesai klāt un atsēja halātiņa jostu un pavēra to.

"Apskatīsismies, kas mums te ir", viņs teica, ļaujot halātiņam noslīdēt uz grīdas. Tā nu viņa tur stāvēja, pilnīgi kaila, astoņu vīriešu ielenkumā. Viņas mazie krūšu galiņi sastinga uz viņas tvirtajām, apaļajām krūtīm un viņa juta, kā viņas šķirbiņa kļūst mitra, redzot kā viņu visu acis nopēta viņu no galvas līdz kājām.

Pirmo vīrieti sauca Trojs un viņš iepazīstināja ar pārējiem. Tonijs, Skots, Džo un Tailers bija melnie vīrieši. Maiks bija spāņu izcelsmes vīrietis un Rastijs un Bils bija baltie. Vanesa pēkšņi kļuva nervoza, lai arī iekšēji sajuta patīkamu satraukumu. Trojs nospieda Vanesu uz ceļiem. Viņa tik tikko paspēja pateikt, ka dara ko tādu pirmo reizi mūžā, kad Trojs jau bija attaisījis bikšu rāvējslēdzi, lai izvilktu milzīgu, vismaz 25cm garu, resnu locekli. Viņš iesmējās par Vanesu, uzstumjot viņas galvu uz sava gandrīz jau pilnībā sacēlušās daikta.

"Nu, tādā gadījumā tu šodien esi iekūlusies pamatīgās nepatikšanās, meitenīt!", viņš atkal iesmējās, iedunkājis pa plecu vienam no saviem biedriem. Vanesa aizrijās ar viņa resno locekli, kad viņš to rupji iestūma viņas rīklē. Viņa centās ritmu padarīt lēnāku, bet viņš bija stingri saņēmis viņas galvu un burtiski drāza viņas seju. Tā laikam bija kļūda, padomāja Vanesa, bet nu jau bija par vēlu. Ne tikai viņa pieredzēs savu pirmo grupveida seksu, bet sāka šķist, ka tā vairāk būs grupveida izvarošana. Viņa dzirdēja, kā daži no vīriešiem ielej sev glāzēs viskiju. Pēkšņi viņa sajuta, kā kāds glāsta viņas dibenu un tad papleš viņas pēcpuses vaigus. Tad viņa sajuta, kā divi pirksti, samitrināti ar uzspļautām siekalām ietriecas viņas mazajā pežiņā. Tā bija tik šaura, ka pirkstiem tur tik tikko pietika vietas.

"Sasodīts, viņa gan ir cieša!", meitene dzirdēja, kā izsaucās viens no vīriešiem, "Mums ir trāpījies labs eksemplārs". Viņa pagriezās, lai ieraudzītu runātāju. Tas vija Rastijs, viņš bija kails no jostasvietas uz leju un viņa garais loceklis ar katru mirkli sacēlās aizvien stingrāks. Piepieši viņas galva tika pagriezta Troja locekļa virzienā, Trojam to vēlreiz ietriecot viņas mutē.

"Tu šeit kaut ko neesi pabeigusi", viņš stingri noteica, sākdams drāzt viņas seju vēl stiprāk. Vanesa tad sajuta, kā Rastija gludais, cietais penis sāk spiesties viņas mazajā pežiņā. Sākumā lēnām, bet drīz vien tas ar spēcīgu triecienu tika iegrūsts līdz pašam galam. Vanesa ievaidējās, bet viņas vaidu apslāpēja loceklis viņas mutē. Rastijs viņu tagad bez žēlastības drāza, ik pa brīdim ieelsodamies un atkārtodams, cik viņa ir cieša. Vanesa sajuta, kā viņa loceklis ieiet dziļi iekšā, ar katru grūdienu atsitoties pret viņas vagīnas aizmugurējo sieniņu. Pati to negribēdama viņa sasniedza orgasmu, Rastijam viņu bez apstājas drāžot. Tajā pat laikā Trojs joprojām turpināja triekt savu locekli viņas rīklē. Tad, bez iepriekšēja brīdinājuma Trojs kulminēja. Viņa lielais penis sāka raustīties, triecoties dziļi Vanesas rīklē un viņai nebija citas izvēles, kā norīt viņa spermu, līdz pat pēdējai lāsītei. Viņš izvilka locekli no viņas mutes un noslaucīja uz tā palikušo spermas un siekalu sajaukumu gar viņas vaigu.

"Neuztraucies. Es nedaudz atpūtīšos un ļaušu padarboties kādam citam, bet es atgriezīšos. Mums taču ir visa diena, vai ne?" Tajā brīdī Vanesa ar šausmām atcerējās, ka ir viņiem pateikusi, ka būs mājās viena pati visu vasaru. "Cik ilgi gan tas viss turpināsies?", viņa nodomāja. Rastijs viņu drāza ar tādu spēku, ka kad Trojs pagāja malā, Meitenes ķermeņa augšdaļa ar seju pa priekšu atsitās pret paklāju. Viņas ķermenis ar spēcīgajiem locekļa grūdieniem tika stumdīts uz priekšu un atpakaļ. Tad viņa pamanīja apavu pāri blakus savai sejai un juta, kā kāds paceļ viņas galvu iepriekšējā stāvoklī. Vanesas mutes priekšā atradās lielākais loceklis, kādu viņa bija redzējusi un tas pat nebija pilnībā sacēlies. Tas bija vismaz 35cm garš un ar apmēram 10cm apkārtmēru. Tas bija viens no melnajiem puišiem - Tailers.

"Nepadari to visu ļaunāku sev", viņš teica, viņai skatoties viņa gaiši brūnajās acīs. Rastijs joprojām drāza viņas pežiņu, kura nu jau sūrstēja. "Mēs visi sagaidīsim savu kārtu un tad dosimies projām. Bet mēs visi sagaidīsim kārtu uz visiem taviem caurumiem. Tāpēc būtu labāk, ja tu censtos to izbaudīt".Tajā brīdī viņš gaidīja, lai Vanesa atver savu muti un viņa labprātīgi iestūma viņa masīvo daiktu mutē cik vien dziļi spēja. Rastijs beidzot izvilka savu locekli no viņas nomocītās spraudziņas un viņa sajuta, kā siltā sperma tiek uzšauta uz viņas muguras. Viņs labsajūtā novaidējās, kamēr Vanesa sūkāja Tailera resno locekli, kura galviņa bija tik liela, kā viņas dūre. Vanesa tad redzēja, kā zem viņas iekārtojas Tonijs. Joprojām turot mutē Tailera milzīgo locekli, Vanesa ļāva sevi uzvilkt uz Tonija akmens cietā locekļa. Viņa daikts bija tikpat garš, kā Rastijam, bet gandrīz divreiz resnāks. Vanesa skaļi vaidēja, viņas pežiņai apņemot viņa daiktu, sajūtot, kā viņa olas atspiežas pret viņas dibenu. Tailers izvilka savu locekli uz dažām sekundēm, lai atļautu viņai ieelpot un tad atkal to iebāza viņas mutē, kur viņa to paklausīgi pieņēma. Tonijs sāka mežonīgi drāzt viņas pežiņu, olām intensīvi sitoties pret viņas dibenu. Meitene iestenējās ar katru grūdienu, Tonijam triecoties viņas pežā līdz pat galam, tāpat kā to darīja Rastijs. Tad viņa pamanīja, ka Skots un Maiks stāv viņai blakus, katrs pie sava sāna. Maiks paņēma viņas roku un uzlika to uz sava pamatīgā locekļa un Skots pagāja aiz viņas. Viņa uzmeta acis Skota loceklim un tas bija vidēja garuma, bet diezgan resns. Vanesa sajuta, kā Skots iebāž vienu pirkstu viņas dibenā. Ak nē! Vanesas acis plati iepletās, viņai apzinoties, kas tūlīt notiks. Viņa centās protestēt, bet Skots pasniedzās uz priekšu un pavilka Vanesas rokas viņai aiz muguras, uzsēdinot viņu tieši uz Tonija locekļa.

"Ieliec savu daiktu atpakaļ viņas mutē!", Skots teica Taileram. "Šitā kuce kliegs kā traka, kad es sākšu drāzt viņu dibenā", viņš iesmējās. Vanesa sāka lūgties, viņai nekad pirms tam nebija bijis anālais sekss un viņa nespēja iedomāties, ka tas notiks ar astoņiem lieliem vīriešiem vienā reizē.

"Lūdzu...lūdzu...", bija viss, ko viņa paspēja pateikt, pirms Tonija nepārtrauktie grūdieni viņai atkal uzdzina orgasmu. Viņa sajuta, kā Skota loceklis piespiežas pie viņas anālās atveres. Tailers viņu sagrāba aiz zoda. "Ak dievs...", viņa ievaidējās, pēkšņi saprotot, ka galu galā arī Tailers viņu izdrāzīs dibenā ar savu milzīgo locekli. Tailers ar spēku papleta vaļā viņas muti un iestūma tur savu locekli. Maiks piespieda savu locekli pie viņas vaiga, virzot viņas roku turp un atpakaļ pa savu locekli. Skots nedaudz pielieca Vanesu uz leju, joprojām piespiedis viņas rokas viņai aiz muguras. Viņas stingrās krūtis šūpojās ar katru Tonija locekļa triecienu viņas pežā, tieši Tonija sejas priekšā. Viņš pasniedzās un ar lūpām satvēra viņas krūts galiņu un sāka to sūkāt. Vanesa atkal notrīsēja orgasmā, viņa aiz dusmām klusi norūcās, saniknota par nespēju kontrolēt sava ķermeņa reakciju uz to, ko viņa uzskatīja par izvarošanu. Skots novilka ar pirkstu gar viņas pežu, kuru nepārtraukti drāza Tonija loceklis un samitrinājis to ar Vanesas spraudziņas izdalījumiem sāka to stumdīt Vanesas ļoti šaurajā anālajā atverē. Viņa no baudas notrīsēja. Skots izvilka pirkstu un pamazām sāka spiest savu locekli viņas anālajā caurumā, stumdot to turp un atpakaļ, tā kā tas gāja iekšā ar pūlēm. Vanesa spalgi iekliedzās un viņai acīs saskrēja asaras, sajūtot, kā viņas anālā atvere pastiepjas lielāka, lai uzņemtu Skota resno locekli. Un tad, ar vienu pēkšņu grūdienu Skota loceklis atradās dziļi meitenes dibenā. Viņa jutās tā, it kā tūlīt noģībs. Viņa centās atvērt muti lai atkal iekliegtos, bet Tailers tajā rupji iegrūda savu locekli līdz pašam galam un izšāva savu spermu viņai tieši rīklē, apklusinot vēl īsti nesākto kliedzienu un atkal viņa bija spiesta norīt kārtējo spermas devu. Skots sāka drāzt viņu dibenā, aizspiedis Vanesas rokas viņai aiz muguras. Tonijs saspieda kopā viņas krūtis, lai varētu tās abas laizīt, turpinot drāzt viņas vagīnu. Tajā pašā mirklī, kad Tailers izņēma no viņas mutes savu locekli, Maiks ieņēma viņa vietu un ietrieca savu locekli viņai rīklē. Vanesa atkal sāka rīstīties. Maiks rupji satvēra Vanesu aiz matiem un ieskatījās viņai acīs. Vanesa turpināja vaidēt ar katru Skota un Tonija grūdienu viņas pežā un dibenā. Maika loceklis joprojām atradās viņas mutē un viņa nejauši mazliet iekoda viņa peņa galviņā.

"Ja tu kodīsi manā loceklī, kuce, es tevi nodauzīšu un tad izdrāzīšu visu acu priekšā. Tu saprati?" Vanesa pamāja cik vien spēja. Tas jau bija pietiekami slikti, tikt visu šo vīriešu izdrāztai, bet viņa noteikti negribēja tikt piekauta viņu priekšā un tad tikt brutāli izdrāztai, kamēr pārējie skatītos un dzertu viņas alkohola krājumus. Viņa atsāka cītīgi sūkāt Maika locekli.

"Laizi arī manas bumbas, mauka!" Kad es teicu, laizi manu locekli, es ar to domāju - to visu", viņš uzkliedza. Vanesa izbāza mēli un Maiks ielika savas olas viņai mutē. Viņa laizīja starp tām un sūkāja tās abas. Zem Vanesas, Tonijs beidzot sasniedza orgasmu. Viņa juta, kā Tonija sperma iešaujas viņas pežā, kamēr Skots cītīgi turpināja drāzt viņu dibenā. Neko nesakot, Skots pacēla Vanesu augšā, palaida vaļā viņas rokas, bet piespieda viņas paplestās kājas pie sevis, pašam apguļoties uz muguras. Viņš ietrieca savu locekli meitenes dibenā un tagad viņa bija spiesta sēdēt uz viņa locekļa, kamēr viņas vagīna bija plaši pavērta nākošajam loceklim. Maiks notupās ceļos un ar spēku iegrūda savu locekli Vanesā. Viņas peža bija tik sūrstoša pēc pēdējiem diviem drāzieniem, ka viņa iesmilkstējās no sāpēm. Gan viņas peža, gan anālā atvere bija izmocītas un sāpīgas. Pēkšņi Skots sasniedza orgasmu un Vanesa sajuta, kā siltā sperma iešļācas viņas dibenā. Maiks nolieca viņu uz leju, kamēr Skots piecēlās, lai ielietu sev dzērienu, līdz ar to Vanesa palika guļam uz paklāja.

"Tas par to, ka gandrīz nokodi man locekli". Maiks piespieda viņas ceļgalus virs viņas galvas, kopā ar viņas rokām un bez brīdinājuma iestūma savu locekli tieši viņas anālajā atverē. Vanesa atkal iekliedzās un centās viņu nogrūst no sevis, bet Bils un Trojs pienāca klāt un piespieda Vanesu pie zemes, kamēr Maiks ar savu daiktu nikni ārdīja viņas izmocīto dibenu. Pārējie vīrieši vēroja viņus un uzgavilēja, kamēr viņš Vanesu drāza dibenā tik brutāli, ka kad viņš sasniedza orgasmu, viņš bija aizelsies un sasvīdis. Maiks izvilka savu locekli no viņas dibena un piespiedis meiteni atvērt muti, iegrūda tajā savu locekli, turpinādams ejakulēt savu spermu Vanesas rīklē. Rūgtā viņas pašas dibena garša sajaukusies ar norītās spermas sāļumu viņai uzdzina vieglu nelabumu. Visi applaudēja Maikam. Trojs un Bils palaida vaļā Vanesas rokas un kājas un tā viņa tur gulēja īsu brīdi, līdz pamanīja, ka Bils ver vaļā savu bikšu rāvējslēdzi un Troja loceklis atkal ir sacēlies. Viņa centās piecelties kājās un bēgt, bet bija tik izmocīta un pārdrāzta, ka tik tikko spēja noturēties kājās. Viņi visi smējās. Rastijs apturēja viņu, pirms viņa paspēja izskriet no istabas.

"Neliec mums tevi tagad sasiet. Es to biju ieplānojis vēlākam laikam, kad es šovakar atkal pie tevis atnākšu", viņš smaidīdams noteica. Joprojām kaila, nosvīdusi un aplipusi ar spermu, Vanesa atspiedās pret sienu.

"Ja tu šovakar atkal atnāksi, tevi šeit sagaidīs policija", viņa nočukstēja.

"Es tā nedomāju. Redzi, Bils visu šo laiku, kamēr tu biji tik aizņemta, pavadīja tevi fotografējot", Rastijs atbildēja ar savu izteikto dienvidnieka akcentu. Viņš pamāja Bilam, kurš ar no biksēm izbāztu stingri sacēlušos locekli stāvēja istabas otrā galā turēdams rokā savu iPhone, gaidot Vanesas atgriešanos. Vanesas mute no šoka atvērās.

"Un ja tu izsauksi policiju, mums nāksies ievietot šīs tavas bildes internetā. Varbūt pat aizsūtīsim tās taviem kaimiņiem pa pastu. Varu derēt, ka arī tavs tētiņš priecātos tās redzēt", Rastijs domīgi novilka, tad pacēla roku un apkļāvis plaukstu viņas kreisajai krūtij sāka berzēt krūšu galiņu ar pirkstu. Vanesas ķermenis viņu nodeva un krūts galiņš kļuva ciets.

"Pie velna...es sāku kļūt nepacietīgs, bet šobrīd es pavērošu izrādi no malas, varbūt pat varēšu smelties kādas idejas šim vakaram", viņš teica un tad iestumjot otru roku starp Vanesu un sienu viņš iebāza pirkstu viņas sārti uztūkušajā dibenā un pastūma viņu pretī Bilam un Trojam, kuri ar nepacietību gaidīja. Pavisam sakauta, Vanesa aizgāja pie abiem vīriešiem, kuru kārta bija pienākusi viņu izdrāzt.

"Es varu derēt, ka tu to negaidīji. Tu neesi pirmā maza, bagāta mauķele, ko mēs esam apstrādājuši šajā apkārtnē. Izskatās, ka pārāk daudzām šeit ir vīri, kas ir pārāk aizņemti ar seksu ar savām sekretārēm, lai atnākot mājās varētu viņām kārtīgi iespraust. Un mēs esam vairāk kā laimīgi to izdarīt viņu vietā. Bet man jāatzīst, ka tu esi pirmā meitene ar tik mazu pieredzi, kas mums ir bijusi un ļauj man tev pateikt, ka šo vasaru mēs izbaudīsim pēc pilnas programmas", viņš sāka smieties un pārējie viņam piebiedrojās. "Es ceru, ka tu dzer tabletes, jo kad mēs būsim beiguši darboties ar tevi, tev sperma tecēs pa nāsīm. Es plānoju izbaudīt tavu dibenu vismaz vienreiz, pirms Tailers ar savu milzīgo locekli to neatgriezeniski izārda", viņš atkal iesmējās, novilcis bikses un atklājis skatienam savu pilnībā sacēlušos, lielo un resno locekli. "Tagad meties ceļos un esi maza, laba mauķele"

Vanesa lēnām noslīdēja uz ceļiem. Ko viņa ir izdarījusi? Tagad viņa būs seksa verdzene šiem astoņiem vīriešiem uz visu vasaru. Ja viņa kādam pateiks, viņas bildes būs redzamas visur. Kas vēl ļaunāk - viņas vecāki galu galā arī saņemtu bildes un kas notiktu tad? Vanesa apņēma Džo locekli ar lūpām un iestūma to sev dziļi mutē - viņa juta, kā Bila raupjie pirksti apstrādā viņas klitoru un sev par brīnumu viņa atkal kļuva mikla. Bils pāris reizes iestūma savus pirkstus viņas vagīnā, lai samitrinātu tos un tad iebāza tos viņas anālajā atverē un sāka stumdīt iekšā un ārā. Vanesa cītīgi sūkāja Džo daiktu, Bilam ātri izvelkot pirkstus no viņas dibena un iegrūžot savu locekli viņas joprojām ciešajā dibena atverītē. Meitene izgrūda mazu īstas baudas vaidienu, Bila resnajam loceklim piepildot viņas dibenu - viņš sāka rupji drāzt viņas pakaļu, pie katra grūdiena skaļi elsojot. Džo acis no baudas iepletās, Vanesai izlemjot, ka viņa centīsies izbaudīt visu šo scenāriju un sākot sūkāt viņa locekli cik labi vien iespējams. Viņa sajuta, kā Džo loceklis viņas mutē piebriest vēl lielāks un cietāks un no tā izšāvās sperma, kura Vanesai iegāja tieši rīklē. Džo neticīgi iesmējās.

"Sasodīts, meitēn!", viņš iesaucās. "Kāds ielejiet man dzērienu!" Viņš izvilka savu locekli viņai no mutes un tūlīt pat Vanesas priekšā nostājās Trojs. Šoreiz viņa vispirms pasūkāja viņa olas un tad stipri pasūca viņa peņa galviņu, pirms iebāzt locekli dziļāk mutē. Tajā pat mirklī viņa sajuta, kā Bils ar spēku izšauj savu spermu dziļi viņas dibenā. No šīs sajūtas viņu pārņēma baudas trīsas un arī viņa sasniedza orgasmu. Trojs pieveda Vanesu pie dīvāna, viņš apsēdās un atmuguriski uzvilka meiteni uz sevis. Sākumā viņa domāja, ka viņš iebāzīs savu lielo, melno locekli viņas mazajā pežiņā, bet tā vietā viņš iespieda sava locekļa galviņu viņas dibenā un lēnām sāka viņu sēdināt virsū loceklim. Viņa nodrebēja, slīdot lejā pa Troja locekli, līdz sajuta, ka viņa pauti atduras pret viņas pežiņu. Viņš cieši viņu turēja un sāka no apakšas drāzt. Viņš grūda savu locekli viņas anālajā atverē atkal un atkal, līdz viņa sāka vaidēt, lai viņš viņu palaiž vaļā. Par atbildi viņš pagrūda viņu ar seju uz priekšu, līdz pat zemei. Vanesas dibens bija sasliets stāvus gaisā, kamēr Trojs turpināja spēcīgi triekt savu locekli viņas pakaļā. Viņa protestējot vaidēja.

"Aizveries, kuce!", vinš iesaucās un ar roku pamatīgi uzšāva viņai pa pakaļu. Piepešā pļauka lika Vanesai notrīcēt no orgasma, viņai kulminējot. Arī Trojs to sajuta. "Ak tad tev tas patīk?", viņš noteica, joprojām drāžot viņas sarkano, pietūkušo atveri. Vēl pēc dažiem kārtīgiem grūdieniem Trojs izšāva savu spermu meitenei dibenā un tajā pat mirklī, kad viņš izvilka locekli un pagāja malā, Džo nostādīja Vanesu četrrāpus un iebāza locekli viņas samocītajā dibenā. Viņas atverīte mazliet nožļurkstēja un gar Džo locekli uz āru izspiedās Troja sperma. Džo sāka ātri drāzt viņu dibenā. Vanesas dibena vaigi kratījās ar katru locekļa triecienu, kas viņu gandrīz nogāza gar zemi. Meitene ievaidējās, penim ar katru grūdienu ieejot aizvien dziļāk viņas sūrstošajā dibenā. Tajā brīdī, kad Džo ejakulēja, viņš izrāva locekli no Vanesas dibena un nošļāca viņas seju ar spermu.

Ļaujot viņai pāris minūtes atgūties, viņi pateica Vanesai, ka viņai nāksies nodemonstrēt viņiem nelielu šovu. Tonijs taisījās ieiet ar viņu dušā, Skots un Maiks devās uz veikalu pēc viskija un pārējie atbrīvoja istabas vidu it kā viņa tiešām viņiem taisītos kaut ko demonstrēt. Krēsli, sofa un mazais dīvāniņš tika novietoti aplī. Tonijs aizveda Vanesu uz dušu. Tur viņš rupji izdrāza Vanesu mutē, pēc tam pateica, lai viņa ātri nomazgājas un nāk atpakaļ uz istabu.

Vanesa, atceroties draudus par fotogrāfijām, tā arī izdarīja. Kad viņa atgriezās dzīvojamajā istabā, visi bija saģērbušies, izņemot Taileru. Viņa bija pavisam aizmirsusi par viņu un viņa 35cm garo, resno locekli. Tagad viņa bija nobijusies pa īstam. Viņš stāvēja istabas vidū, mugurā tikai krekls. Pat šobrīd, viņa pa pusei ļenganais loceklis izskatījās monstrozs. Tad viņa saprata. Tailers viņu drāzīs, kamēr pārējie skatīsies. Trojs piegāja pie Vanesas no mugurpuses un iečukstēja viņai ausī.

"Vai zini, Taileram patīk rupjas izdarības. Viņš pat ir atnesis savas rotaļlietas"

Vanesa palūkojās un ieraudzīja mutes aizbāzni, divus rokudzelžu komplektus un virvi. Viņas sirdsdarbība paātrinājās. Kas tagad notiks?

"Rastijs bija mazliet sarūgtināts, ka viņš nevarēs izmantot rokudzelžus uz tevis pirmais, bet viņs apsolīja, ka atnesīs pats savas īpašās rotaļlietas šovakar, jūsu randiņam", Trojs noteica. Rastijs piemiedza aiz bailēm drebošajai Vanesai ar aci. Trojs iegrūda meiteni istabas vidū, pie Tailera. Tur viņa aiz bailēm sastingusi arī palika.

"Nāc šurp, kuce", Tailers nikni noteica un sagrāba viņu aiz rokas locītavas tā, ka viņa pirksti iespiedās viņas maigajā miesā. "Tu būsi viena nobružāta maza mauķele, pēc tam kad es būšu beidzis darboties ar tevi". Viņš sagrāba Vanesu aiz zoda un parāva viņas seju uz augšu, lai viņa ieskatītos viņa acīs.

"Ja tu man pretosies, es vienkārši tevi nodauzīšu. Man tas patīk. Tagad meties ceļos un sūkā manu daiktu", viņš nokomandēja un nogrūda viņu uz ceļiem, viņa stīvajam loceklim trāpot viņai pa seju. Vanesa cītīgi sūkāja viņa locekļa galviņu, turēdama peni apņemtu ar abām rokām, tā kā tas bija tik liels. Viņa piesardzīgi mēģināja to dabūt dziļāk sev mutē, bet viņš mežonīgi sagrāba viņu aiz pakauša un iegrūda locekli viņai rīklē, līdz pusei. Viņš drāza viņas seju vairākas minūtes, loceklim kļūstot aizvien cietākam. Vanesas žoklis sāpēja un viņa aizrijās ar katru grūdienu, bet zināja, ka labāk ir nesūdzēties un turpināja sūkāt. Pārējie smējās. Tad Tailers izvilka locekli ārā un uzlika viņai mutes aizbāzni.

"Man nepatīk visa tā sieviešu kliegšana, kad es viņas drāžu, tas novērš uzmanību". Tad viņš paņēma kāju soliņu un spilvenu no sofas. Viņš novietoja spilvenu uz kāju soliņa un pavēlēja Vanesai noliekties pār to. Šī poza pacēla meitenes dibenu tieši gaisā. Tailers tad paņēma virvi un piesēja viņas jostasvietu pie soliņa. Visbeidzot viņš saslēdza Vanesas rokas un kājas kopā rokudzelžos, abās pusēs. Soliņa svars padarīja piecelšanos neiespējamu. Viņa nespēja pakustēties un viņas dibens un peža atradās gaisā, gaidot neizbēgamo drāzienu. Tailers sāka spēlēties ar viņas klitoru.

"Tu labāk kļūsti mikla, jo man līdzi nav eļļas", viņš pasmējās. Vanesa juta, kā viņa milzīgā peņa galviņa lēnām ieslīd viņas vagīnā. Sāpes bija pamatīgas. Sajūta bija, it kā viņa atkal zaudētu nevainību. Viņa iekliedzās, bet mutes aizbāznis kliedzienu noslāpēja.

"Tā ir tikai galviņa, mazulīt, pagaidi, līdz es patiešām būšu iekšā", viņš noteica. Lēnām, bet stingri viņš spieda savu locekli Vanesas ieplestajā pežā, izbaudīdams tās ciešumu. Vanesa visu šo laiku nepārstāja kliegt cauri mutes aizbāznim. Asaras sprāga viņai no acīm, jūtot, kā milzīgais penis beidzot atduras pret viņas vagīnas aizmugurējo sieniņu. Viņa jutās tā, it kā kāds plēstu viņu uz pusēm. Tad viņš sāka pumpēt viņu ar savu locekli, sākumā lēnām, bet tad viņš paātrināja ritmu. Viņš drāza viņu stipri un pamatīgi, viņas kliedzieni pārvērtār smilkstienos, saprotot, ka kliegt nav jēgas. Pārējie sāka applaudēt un ūjināt, Taileram turpinot triekt lielo locekli viņas pežā. Kad meitenei likās, ka viņa vairs nespēs izturēt, viņš izvilka locekli. Viņas nelielā peža bija cieši piekļāvusies milzīgajam loceklim un Taileram nācās vilkt to ārā ar spēku. Viņa loceklis bija slapjš ar viņas sulām. Vanesa brutālā drāziena laikā bija kulminējusi vairākas reizes un viņa jutās apdullusi. Bet viņa zināja, kas gaidāms tālāk. Viņas anālā atvere, jēla un piepampusi no visas iepriekšējās daudzo locekļu drāšanas bija rozā un savilkusies. Tailers tik tikko tajā spēja iebāzt savu pirkstu. Vanesa sāka raudāt.

"Nu, mazā. Tas sāpēs pirmās dažas reizes, bet pēc dažām nedēļām mūsu apmeklējumu, tev sāks patikt". Un to dzirdot viņa sajuta, kā viņš pieliek peņa galviņu tieši pie viņas dibena cauruma ieejas un iespiež to iekšā. Vanesa iegaudojās no sāpēm, jūtot, kā viņas dibens padodas masīvajam loceklim, izstiepjot viņas anālo atveri platāku un platāku, līdz loceklis atradās viņas dibenā līdz pašam galam. Viņš lēnām sāka pumpēt savu locekli viņas dibenā, bet tad ar vienu spēcīgu grūdienu viņš sāka viņu drāzt. Pumpējot savu locekli dziļi un ar spēku viņas dibenā, Vanesa bija izmocīta tik tālu, ka spēja tikai vārgi smilkstēt, soliņam paceļoties no zemes ar katru grūdienu. Vanesa cauri mutes aizbāznim smilkstēja, lai viņš apstājas, bet viņas ķermenis reaģēja uz Tailera locekli triecoties tik dziļi viņas dibenā un viņa notrīsēja no orgasma. Un kad Tailers beidzot sasniedza orgasmu, viņš turpināja triekt savu peni viņas dibenā, līdz pat pēdējā siltās spermas lāsīte bija izšauta dziļi Vanesas pārmocītajā, pietūkušajā anālajā atverē, kura bija izstaipīta līdz nepazīšanai. Pēc tam, lai arī jau beidzis, viņš atstāja savu peni viņas dibenā, iedzītu līdz pašam galam.

"Man patīk to atstāt iekšā uz brīdi, gadījumā, ja man sagribas vēlreiz", viņš iesmējās, pavilcis savu pusmīksto locekli daļēji ārā un iestumjot to viņas dibenā vēl dažas reizes. Apmērām pēc 5 minūtēm, kuras Tailers izmantoja viņas muguru, kā galdiņu viskija šotu glāzītēm, viņš sagaidīja savu otro piegājienu. Vanesa sajuta, kā viņa loceklis atkal pieņēma savu stingro formu dziļi viņas dibenā, atkal pilnībā piepildot viņas dibenu. Šoreiz sāpes bija agoniskas, tā kā loceklis paplašināja viņas dibena caurumu viscauri vienlaikus. Viņa izdvesa dziļu vaidu un iesmilkstējās, lūdzoties, kaut viņas dibens būtu kļuvis vaļīgāks no visa iepriekšējā drāziena, bet cerības bija veltas. Atkal Tailers drāza viņu dibenā spēcīgi un dziļi. Viņa šoreiz sasniedza vēl stiprāku orgasmu, viņas pežiņai drebot, kamēr viņš slidināja trīs savus pirkstus tajā iekšā un ārā, Vanesas orgasma laikā. Meitene sāpēs ievaidējās, viņam iebāžot viņas pežā arī ceturto pirkstu. Izstiepjot viņas pežu tikpat platu, kā viņas dibenu viņš cītīgi to drāza ar visiem četriem pirkstiem. Viņa palūkojās apkārt un pamanīja, ka trīs citi masturbēja viņai pāri. Viņa sajuta, kā biezi spermas šļācieni noklāj viņs matus, seju un muguru.

Trojs, kurš arī glāstīja savu daiktu caur biksēm, piecēlās, atvēra rāvējslēdzi, izvilka sprūdu no viņas mutes un iebāza savu locekli meitenei rīklē. Viņa atkal aizrijās un jau pēc pusminūtes klepošanas ar dziļi rīklē iebāztu locekli, viņa sajuta, kā viņa siltā, biezā sperma iešaujas pa tiešo viņai vēderā. Tailers izņēma pirkstus no Vanesas vagīnas un sāka drāzt pusnemaņā esošo meiteni vēl cītīgāk. Trojs atkal iebāza viņai mutē sprūdu un noslaucīja savu locekli gar meitenes matiem. Tad viņš saņēma plaukstās abas Vanesas krūtis, kas šūpojās no Tailora anālajiem grūdieniem. Viņš berzēja un spaidīja viņas krūšu galiņus, līdz viņa sasniedza orgasmu, viņas dibena caurumam saraujoties ap Tailera monstrozo locekli vēl stingrāk. Beidzot viņš vēlreiz izšāva savu spermu dziļi meitenes dibenā. Vanesa bija pilnīgi izsīkusi.

Kad viņš atslēdza rokudzelžus un atsēja viņu, meitene vienkārši noslīdēja uz grīdas, viņas ķermenis ļengans, peža un dibena atvere sarkani un pietūkuši, nodrāzti pavisam jēli. No viņas dibena mazā straumītē sāka tecēt sperma, veidojot uz grīdas nelielu peļķīti. Viņa sajuta, kā kāds viņai uzmeta viņas halātiņu. Viņa lēnām piecēlās, uzvilka to un vārgiem soļiem aizvadīja vīriešus līdz ārdurvīm. Trojs apstājās pie durvīm, kamēr pārējie viens pēc otra izgāja ārā, pa ceļam iepļaukājot meitenes dibenu, vai saspiežot kādu no viņas krūtīm uz atvadām.

"Nu mums ir noruna. Mēs būsim šeit atpakaļ otrdienās un ceturtdienās līdz pat augusta beigām. Rastijs, savukārt, pateiks, ko viņš grib no tevis, kad viņš atgriezīsies šonakt. Un atceries - nekādas policijas, vai arī tavas bildes redzēs visi. Meitene piekrītoši pamāja.

Viņa aizvēra durvis un devās uz gultu. Tas bija tikai 10.maijs un viņu šādi te drāzīs grupveidā divreiz nedēļā gandrīz 4 mēnešus. Vanesa saprata, ka nekas viņai vairs nebūs kā iepriekš. Viņa nodomāja, vai spēs to vispār izturēt un iekrita gultā, kur aizmiga, domājot par to, kas viņu sagaida vēlāk šajā pašā naktī, ierodoties Rastijam.
iesūtīja: Fantāzija
Laiks: 02:44:51 28.02.2015
Vārds:
Nosaukums:
Teksts
Jūsu raksts tika aizsūtīts adminstratoram! Tas tiks pievienots, kad administrators to apstiprinās!
Šobrīd saitā atrodas 7 meiteņu sludinājumi jebkurai gaumei !

Seko jaunumiem mūsu twitter:
IntimMeitene.lv twitter
Nepareizs lietotāja vārds vai parole!
Lietotājs nav apstiprināts